Wczytuję dane...
Gwarancja: 12 miesięcy
EAN: 5903772186482
Wysyłka od: 9.90 PLN
Producent: John Econ

Ekologiczny proszek do zmywarki John Econ skutecznie umyje Twoje naczynia, usuwając z nich tłuszcz, przylegające pozostałości jedzenia i przypalenia. Poradzi sobie również z osadem z kawy i herbaty, pozostawiając naczynia czyste i lśniące. Wszystko to udało się nam osiągnąć, bez stosowania szkodliwych substancji, takich jak chlor, fosforany i borany. Proszek nie zawiera też konserwantów, sztucznych barwników ani substancji zapachowych, jest przyjazny dla środowiska i całkowicie biodegradowalny. Eko proszek do zmywarki John Econ to bezpieczna alternatywa dla silnie działających środków chemicznych, zawartych w popularnych produktach, produkowanych przez duże koncerny.

Skład

Węglan sodu, nadwęglan sodu, metakrzemian sodu, siarczan sodu, siarczan magnezu, cytrynian sodu, enzymy pochodzenia roslinnego.

Sposób użycia

Dla najlepszej skuteczności produktu należy Usunąć z naczyń pozostałości jedzenia, poprzez ich przepłukanie. Proszek należy umieścić w dozowniku, zgodnie z instrukcją producenta zmywarki. Jedna porcja wystarczy na jeden cykl zmywania, niezależnie od stopnia zabrudzenia i twardości wody. W przypadku występowania twardej wody zalecamy stosowanie dodatkowo soli do zmywarki, zgodnie z instrukcją producenta zmywarki.