John Econ – Ekologiczne produkty dla Twojego domu

0
Darmowa dostawa od 150 zł 🚚

O nas

John Econ

Ekologiczne środki czystości dla Twojego domu

to ekologiczne środki czystości powstałe w wyniku troski o środowisko oraz naszych najbliższych. Ponieważ większość komercyjnych i powszechnie dostępnych środków czystości mają naszym zdaniem nie tylko wątpliwy skład, ale również drażniący i sztuczny zapach, zaczęliśmy tworzyć dla siebie własne produkty na użytek domowy. Obdarowując nimi naszych bliskich i znajomych zbieraliśmy pozytywne opinie oraz sugestie, dzięki którym zdecydowaliśmy się więc wyjść z naszymi produktami do szerszego odbiorcy. John Econ to mała, rodzinna firma. Wszystkie produkty są wytwarzane osobiście przez nas z czego jesteśmy bardzo dumni. Dbamy o jakość, dlatego, aby mieć 100% pewności, że nasze środki czystości mają właściwe składniki, sami produkujemy mydło tradycyjną metodą naszych babć.

W naszych produktach nie znajdziecie żadnych sztucznych składników, sztucznych kompozycji zapachowych, barwników, konserwantów. Wszystkie składniki są naturalne i przyjazne dla naszego zdrowia i samopoczucia. Na pewno kojarzysz ten duszący zapach na stoiskach sklepowych z chemią gospodarczą, proszkami itp.? U nas tego nie znajdziecie. Otrzymujecie 100% wegański produkt, równie skuteczny, delikatny dla skóry i bezpieczny dla całej rodziny.

Czego w naszych środkach czystości nie znajdziesz? Brak w nich fosforanów, chloru, enzymów, sztucznych zapachów, chemicznych barwników i substancji petrochemicznych.

Nasze receptury oparte są tylko i wyłącznie na naturalnych składnikach, bezpiecznych dla skóry oraz środowiska.

Co nas wyróżnia? Jakość i konsekwencja. Nie uznajemy ściemy i półśrodków, dlatego nasze produkty zapakowaliśmy w opakowania nadające się w 100% do recyklingu : papier i szkło. Brak worków foliowych, brak plastiku. Nasze proszki dostępne są w prostych, papierowych opakowaniach a tabletki do zmywarki pozbawione chemicznych, polimerowych otoczek. U nas papier to papier a szkło to szkło. W przeciwieństwie do dużych koncernów, nie stosujemy plastikowego wypełnienia worków papierowych, czyli tzw. woreczków strunowych (doypacków), czy też dealpacków. Tym bardziej nie pakujemy nic bezpośrednio w woreczki plastikowe. Szklane słoiki w których znajdziecie nasze fantastyczne pasty czyszczące, możecie dowolnie użyć. Również na przetwory domowe 🙂

Nasze produkty od początku do końca są ekologiczne, bezpieczne i 100% wegańskie. Brak w nich składników odzwierzęcych. Przy zachowaniu wszystkich wymienionych kryteriów produkty John Econ są skuteczne. Skoro nasze babcie prały i sprzątały bez wszechogarniającej nas chemii, dlaczego mamy nie korzystać z dobroczynności takich środków ? Bezpieczne dla skóry i środowiska produkty czyszczące nie muszą również rujnować naszego portfela. Wręcz przeciwnie. Chcemy, aby nasze środki czystości były w cenach dostępnych dla każdego. Ekologia nie musi kosztować majątku.